www.trikonapockani.cz

Potřebujete jedno tričko s potiskem? S plnobarevným potiskem? Chcete darovat babičce k narozeninám tričko s fotkou vnoučat? Nebo chcete mít na tričku logo Vaší firmy, nebo oblíbeného fotbalového mužstva? Není to problém, vše co potřebujeme je grafika kterou na tričku chcete mít a zhruba 60 minut času a odnesete si od nás triko i s potiskem. Pokud ale máte svůj vlastní textil, ať tričko, kalhoty, spodky, nebo spodní prádlo, nevadí, i to Vám téměř na počkání potiskneme.

 

I když se potiskem textilu zabýváme již téměř dvě desetiletí a to především pro firmy, tak se v posledních letech objevují poptávky od lidí, kteří by chtěli potisknout třeba jen jedno triko a proto od června nabízíme novou technologii a to v podobě jednokusových potisků na textil libovolné barvy.
 
Nevíte, nebo neumíte si grafiku připravit? Nevadí, základní sazbu máte v ceně, složitější příprava grafiky (ořezy, retuš, zvláštní efekty a pod.) účtujeme dle dohody, právě v závislosti na složitosti grafiky.

 

A kolik ta celá sranda stojí? Triko od nás i s plnobarevným potiskem pořídíte v závislosti na velikosti grafiky od 299,- Kč.

 

Zaujala náš naše nabídka, není nic jednoduššího, než se podívat kde nás najdete a navštívit nás, nebo nám poslat email s grafikou a my Vám pošleme potištěné triko.

 

  • Ideální a rychlý dárek
  • Triko Vám vyrobíme každý všední den od 8:00 do 16:00 hod.
  • Tisk je trvalý, nesloupe se, přežije textil
  • Tiskneme na různé textilní materiály
  • V ceně Vám připravíme jednoduchý grafický návrh
  • Trika zasíláme na dobírku