Potisk předmětů

Potiskem předmětů se rozumí především reklamní potisk dárkových předmětů, jako jsou propisky, zapalovače, hodiny a všechny možné další předměty rozličných tvarů a materiálů. K potiskům používáme více technoligií, popřípadě jejich kombinace.

Tampontisk – technologie určená k drobným tiskům na tvarované předměty jako jsou například propisky. Vlastníme jednobarevný, dvoubarevný a čtyřbarevný stroj.

Sítotisk – jedná se o plochý sítotisk určený k tiskům na ploché a sítem přístupné materiály, výhodou oproti tampontisku je, že vrstva nanášené barvy může být vyšší a grafika může být větší, nevýhodou je, že tisková plocha musí být co nejvíce rovná a zároveň nejvyšší na daném předmětu, aby byla přístupná pro síto.

Rotační sítotisk – vhodné pro potisk válcových předmětů, kde se barva nanáší po obvodu předmětu, například plastový kýbl, roury, popřípadě válcové sklenice.

Vypalovací obtisk – je určený především na materiály, které zvládnou teplotu minimálně 200oC po dobu 30 minut. Vypalovací obtisk se tiskne sítotiskem na voskový papír, všechny barvy postupně, dále je grafika překryta ochranným lakem a jako poslední se tiskne přenašecí lak. S obtisky se poté pracuje obdobně jak s velikonočními obtisky s tím rozdílem, že přenašecí lak se před výpalem sundavá a tak na předmětu zůstává jen samotná grafika. Vypalovací obtisky prodáváme i bez aplikace a výpalu, většina lidí je schopna v menších nákladech si dle našeho návodu udělat aplikaci a výpal svépomocí.

Polep – v případě, že selžou všechny předcházející tecnologie, ať z důvodu tvaru, či materiálu, je možné grafiku vyřezat a aplikovat přímo na předmět, což má ale také svá, hlavně velikostní omezení.

Vlastníme kompletní výše uváděné technologie a tak jsme schopni velice rychle a pružně reagovat na Vaše požadavky.

[Not a valid template]