ŘEZANÁ FÓLIE

Fóliová reklama slouží k výrobě firemní grafiky na dopravní prostředky, reklamní štíty, světelné reklamy, ale i k výrobě otevíracích dob, cenovek  atp.

Dodáváme kompletní orientační systémy budov a areálů.

Vyrábíme grafiky na autoplachty za pomocí speciálních fólií. Dodáváme transparenty libovolných rozměrů vč. úchytných ok.

Jsme schopni vám vyrobit i originální grafiky zejména na tuningové vozy, ale i motorky  dle dobových fotografií.

K výrobě fóliové reklamy se používají 5-7 leté fólie které mají vysokou barevnou stálost. Grafiku zpracováváme na PC za použití SW Easy Sign Pro  a za použití plotteru Sumasign profesional vyřezáváme. Použití tohoto software a hardware zajišťuje dokonalou přesnost řezu a tím i výsledné grafiky. Samozřejmostí je korektura zákazníka na počítači před samotnou výrobou, kde na přání zákazníka provedeme jakékoliv změny. Korektury zasíláme též e-mailem a faxem, pořípadě dovezeme přímo k zákazníkovi.

Samozřejmostí je také kompletní servis, tzn. od návrhu až po montáž, včetně např. elektroinstalace s revizí v případě montáže světelné, nebo otočné reklamy.

Na všechny zakázky poskytujeme záruku 3 roky.

Fóliová reklama na dopravních prostředcích Vám šetří vaši kapsu. Je to reklama do které jednou investujete a pak je už jen na očích všech vašich potencionálních zákazníků celých 24 hodin. Na rozdíl od inzerce která proběhne jednou.

Vysoká trvanlivost, nepoškozuje lak vozu, ba naopak ho chrání.

Aplikace se provádí po dohodě se zákazníkem, buď v prostorách naší firmy, nebo u zákazníka. Dle přání zákazníka si vozidlo vyzvedneme na určeném místě a po výrobě reklamy opět vrátíme (na převoz vozidla jsme pojištěni do výše 3 mil. Kč).

Záruka na námi aplikované fólie (za předpokladu kvalitního laku) je 3 roky (nevztahuje se na mechanické poškození)

Výroba světelných reklam typických, ale i atypických tvarů, písmen  (možnosti prosvětlení: zářivka, neón, schanliht), vyrábíme i otočné reklamy.

Nápisy se provádí z 5 a 7 leté fóle.

Vysoká trvanlivost, používáme transluscentní fólie, tzn. fólie optimálně rozptyluje světlo.
Zabezpečujeme kopletní servis, od návrhu, přes výrobu až po montáž na provozovnu, včetně připojení na el. síť, časového, nebo stmívacího spínače a revize el. instalace.
Záruka na námi montované světelné reklamy je 3 roky (nevztahuje se na mechanické poškození).
Výroba firemních štítů, možnost provedení 3D z plastu, vyrobená jednotlivá písmena umístněná cca 5 cm od podkladu, což vytváří vlastní stínový efekt, nebo provedení 2D na podkladové desce z PVC, plechu, hliníku, duralu, mosazi, nebo nově písmena z polystyrenu přilepená rovnou na fasádu.  Nápisy se provádí z 5 a 7 leté fóle.
Vysoká trvanlivost, plastových a polystyrenových písmen, nepodléhá povětrnostním vlivům.
Zabezpečujeme kopletní servis, od návrhu, přes výrobu až po montáž na provozovnu, včetně připojení na el. síť, časového, nebo stmívacího spínače a revize el. instalace.
Záruka na námi montované reklamy je 3 roky (nevztahuje se na mechanické poškození).
Možnost podsvícení písmen, nebo čelní nasvícení bodovými reflektory což umocňuje stínový efekt a zvyšuje výraznost nápisu.